Liberecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Ročník 2012/2013
Inter REG liga - STŽ sk.1
Inter REG liga - MLŽ sk. 1
Inter REG liga - STŽ sk. 2
Inter REG liga - MLŽ sk. 2
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Miloš Fogl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
28.4. 17:00
AB110
Jičín "B" - Bystřice p.H.
23 : 24
16.3. 11:00
AB089
Ústí n.L. - N.Veselí
26 : 23
23.2. 17:00
AB071
Náchod - Strakonice
29 : 27
10.11. 18:00
AB038
Strakonice - Loko Louny
31 : 27
14.10. 17:00
AB020
Jičín "B" - Zlín
13 : 23
6.10. 18:00
AB015
Ústí n.L. - Bystřice p.H.
26 : 34
30.9. 17:00
AB007
Chodov - Zlín
22 : 30
2 liga mužů JZČ
30.9. 15:00
AC007
Chodov B - Sez. Ústí
19 : 21
2.liga mužů SVČ
28.10. 17:00
AD033
Slavia - Dvůr Králové
25 : 26
1.liga starších dorostenců
28.4. 13:00
AG110
Jičín - Ostrava
35 : 22
14.10. 15:00
AG020
Jičín - Zlín
36 : 14
2.liga starších dorostenců Č
16.3. 15:00
AH089
HSK Tygři - HC Plzeň
27 : 19
23.2. 14:30
AH071
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
39 : 22
6.10. 15:00
AH015
HSK Tygři - Loko Č.Budějovice
24 : 23
30.9. 13:00
AH007
Chodov - Chrudim
25 : 14
1.liga mladších dorostenců
28.4. 15:00
AJ110
Jičín - Ostrava
45 : 30
10.11. 16:00
AJ038
Strakonice - Frýdek-Místek
29 : 36
Český pohár mužů
2.9. 17:00
AN012
Liberec - Jablonec
25 : 18
Žákovská liga starších žáků
2.6. 12:30
AO200
F.-Místek A - Dukla 6
17 : 21
2.6. 10:30
AO198
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
1.6. 16:45
AO195
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
1.6. 13:45
AO192
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
1.6. 10:45
AO189
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
1.liga žen
1.5. 13:00
AR132
Slavia B - H.Brod
31 : 16
6.4. 13:00
AR104
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
30 : 15
10.3. 11:15
AR095
HC Plzeň - S.Vršovice
25 : 25
3.3. 15:00
AR090
Kobylisy - Kunovice
21 : 20
1.12. 16:15
AR062
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
26 : 18
24.11. 13:30
AR058
Kobylisy - Olomouc B
26 : 31
3.11. 16:15
AR042
HC Plzeň - Zlín B
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Česká Lípa - Náchod "B"
24 : 18
video
online
Jablonec B - Hr.Králové
1.6. 14:00
video
online
Turnov - Liberec
22 : 28
video
online
Jičín "C" - Ž. Brod
29 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
14
14
0
0
413 : 305
28
2
Náchod "B"
14
8
1
5
361 : 343
17
3
Jičín "C"
14
8
1
5
374 : 342
17
4
Turnov
14
8
0
6
332 : 339
16
5
Česká Lípa
14
8
0
6
301 : 291
16
6
Ž. Brod
14
4
0
10
298 : 338
8
7
Hr.Králové
13
2
0
11
283 : 362
4
8
Jablonec B
13
2
0
11
244 : 286
4
Tabulka střelců
Matyáš Burda
Liberec Handball
96
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
95
Stanislav Svoboda
ElektroPraga Jablonec B
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
26
Matyáš Burda
Liberec Handball
23
Jan Duben
Loko Česká Lípa
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Vačlena
Slavia Hradec Králové
32
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
26
Petr Ouvín
TJ Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.