Liberecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Ročník 2012/2013
Inter REG liga - STŽ sk.1
Inter REG liga - MLŽ sk. 1
Inter REG liga - STŽ sk. 2
Inter REG liga - MLŽ sk. 2
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Studecký
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 13:00
AC128
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
26 : 25
21.4. 17:00
AC106
Bohemians - Sez. Ústí
23 : 23
10.11. 18:00
AC037
Třeboň - Chodov B
28 : 21
20.10. 17:00
AC028
Košutka - Č.Budějovice A
39 : 15
23.9. 16:30
AC002
VŠ Plzeň - Č.Budějovice A
27 : 18
23.9. 14:30
AC003
Starý Plzenec - Dukla B
30 : 24
2.liga mužů SVČ
18.5. 10:30
AD128
Kolín - Dvůr Králové
23 : 30
5.5. 15:00
AD118
Kutná Hora - Ml. Boleslav
27 : 24
13.4. 18:00
AD102
Praha 4 - HC Žatec
35 : 26
24.3. 17:00
AD091
Jablonec - HC Žatec
32 : 25
17.3. 17:00
AD090
HC Žatec - Kutná Hora
26 : 25
14.10. 17:00
AD019
Jablonec - Ml. Boleslav
35 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 15:00
AH128
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
12.5. 17:30
AH123
Sokol Kobylisy - TJ Kutná Hora
36 : 21
5.5. 13:00
AH118
TJ Kutná Hora - Náchod
23 : 32
30.9. 17:30
AH009
Sokol Kobylisy - ZJ Kovofiniš Ledeč
33 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
28.4. 17:00
AK109
Liberec - Jablonec
34 : 30
24.3. 15:00
AK091
Jablonec - Loko Louny
29 : 24
10.11. 16:00
AK037
Třeboň - Jablonec
18 : 34
20.10. 15:00
AK028
TJ košutka - Č.Budějovice
36 : 39
14.10. 15:00
AK019
Jablonec - Ml. Boleslav
30 : 31
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN035
TJ Sokol Bělá - Chodov
22 : 27
Český pohár žen
12.9. 17:45
APR011
Astra - HC Plzeň
22 : 33
2.liga žen Č
10.3. 17:30
AS093
Astra - Kovofiniš Ledeč n.S.
30 : 17
17.11. 16:00
AS050
Strakonice - Č.Budějovice
20 : 23
3.11. 16:00
AS039
Strakonice - Most B
30 : 28
27.10. 16:45
AS033
Turnov - Ústí n.L.
23 : 24
16.9. 13:00
AS003
Kobylisy B - Milevsko
27 : 6
2.liga starších dorostenek Č
17.11. 14:15
AV027
ČZ HBC Strakonice - Házená J.Hradec
26 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
16.9. 11:00
AX003
Kobylisy - HC Plzeň
38 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Česká Lípa - Náchod "B"
24 : 18
video
online
Jablonec B - Hr.Králové
1.6. 14:00
video
online
Turnov - Liberec
22 : 28
video
online
Jičín "C" - Ž. Brod
29 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
14
14
0
0
413 : 305
28
2
Náchod "B"
14
8
1
5
361 : 343
17
3
Jičín "C"
14
8
1
5
374 : 342
17
4
Turnov
14
8
0
6
332 : 339
16
5
Česká Lípa
14
8
0
6
301 : 291
16
6
Ž. Brod
14
4
0
10
298 : 338
8
7
Hr.Králové
13
2
0
11
283 : 362
4
8
Jablonec B
13
2
0
11
244 : 286
4
Tabulka střelců
Matyáš Burda
Liberec Handball
96
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
95
Stanislav Svoboda
ElektroPraga Jablonec B
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
26
Matyáš Burda
Liberec Handball
23
Jan Duben
Loko Česká Lípa
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Vačlena
Slavia Hradec Králové
32
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
26
Petr Ouvín
TJ Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.