Liberecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Ročník 2012/2013
Inter REG liga - STŽ sk.1
Inter REG liga - MLŽ sk. 1
Inter REG liga - STŽ sk. 2
Inter REG liga - MLŽ sk. 2
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Radovan Kábrt
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
17.3. 15:30
AC088
Ledeč n.S. - Č.Budějovice A
38 : 33
9.3. 10:00
AC082
Dukla B - Ledeč n.S.
33 : 22
20.10. 15:30
AC027
Ledeč n.S. - Bohemians
32 : 27
7.10. 16:30
AC013
VŠ Plzeň - Chodov B
26 : 17
7.10. 14:30
AC014
Starý Plzenec - Bohemians
28 : 27
28.9. 10:00
AC010
Dukla B - Třeboň
27 : 27
2.liga mužů SVČ
12.5. 16:00
AD126
HK Lovosice B - Kolín
29 : 25
21.4. 17:00
AD106
1.HC Pardubice - Dvůr Králové
17 : 30
17.3. 10:30
AD088
Kolín - Slavia
30 : 28
8.12. 17:00
AD062
Dvůr Králové - Kolín
26 : 23
25.11. 17:00
AD051
Dvůr Králové - HC Žatec
29 : 26
24.11. 16:00
AD050
HK Lovosice B - Praha 4
28 : 32
17.11. 17:00
AD043
Jablonec - Libčice n. Vlt.
30 : 27
28.10. 17:00
AD034
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
32 : 29
20.10. 10:30
AD027
Kolín - 1.HC Pardubice
26 : 26
14.10. 17:00
AD023
1.HC Pardubice - Praha 4
24 : 36
2.liga mužů JM
24.3. 17:00
AE095
H.Brod - Brno B
29 : 34
1.liga starších dorostenců
12.5. 14:00
AG126
HK Lovosice - Polanka
29 : 27
9.3. 14:00
AG082
Dukla - Polanka
42 : 19
24.11. 14:00
AG050
HK Lovosice - Kopřivnice
35 : 38
28.9. 14:00
AG010
Dukla - Kopřivnice
33 : 38
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 17:00
AH125
Chrudim - HSK Tygři
24 : 31
17.3. 13:00
AH088
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
23 : 24
20.10. 13:00
AH027
ZJ Kovofiniš Ledeč - HC Plzeň
21 : 14
1.liga mladších dorostenců
12.5. 12:00
AJ126
HK Lovosice - Strakonice
29 : 23
9.3. 12:00
AJ082
Dukla - Strakonice
42 : 34
24.11. 12:00
AJ050
HK Lovosice - Kopřivnice
35 : 19
28.9. 12:00
AJ010
Dukla - Kopřivnice
36 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 17:00
AK132
Chrudim - Č.Budějovice
40 : 22
20.4. 17:30
AK106
Chrudim - D.Králové
28 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Česká Lípa - Náchod "B"
24 : 18
video
online
Jablonec B - Hr.Králové
1.6. 14:00
video
online
Turnov - Liberec
22 : 28
video
online
Jičín "C" - Ž. Brod
29 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
14
14
0
0
413 : 305
28
2
Náchod "B"
14
8
1
5
361 : 343
17
3
Jičín "C"
14
8
1
5
374 : 342
17
4
Turnov
14
8
0
6
332 : 339
16
5
Česká Lípa
14
8
0
6
301 : 291
16
6
Ž. Brod
14
4
0
10
298 : 338
8
7
Hr.Králové
13
2
0
11
283 : 362
4
8
Jablonec B
13
2
0
11
244 : 286
4
Tabulka střelců
Matyáš Burda
Liberec Handball
96
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
95
Stanislav Svoboda
ElektroPraga Jablonec B
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
26
Matyáš Burda
Liberec Handball
23
Jan Duben
Loko Česká Lípa
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Vačlena
Slavia Hradec Králové
32
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
26
Petr Ouvín
TJ Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.