Liberecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Ročník 2012/2013
Inter REG liga - STŽ sk.1
Inter REG liga - MLŽ sk. 1
Inter REG liga - STŽ sk. 2
Inter REG liga - MLŽ sk. 2
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Semerád
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
10.3. 14:00
AK084
Ml. Boleslav - D.Králové
43 : 34
1.12. 16:30
AK055
Jablonec - Č.Budějovice
37 : 30
Český pohár mužů
1.9. 10:00
AN015
Ledeč n.S. - 1.HC Pardubice
17 : 26
Český pohár žen
9.9. 16:00
APR013
Turnov - S.Vršovice
13 : 31
1.9. 13:00
APR008
Kovofiniš Ledeč n.S. - V. Meziříčí
18 : 36
2.liga žen Č
5.5. 14:30
AS127
Pardubice - Strakonice
29 : 22
27.4. 16:00
AS121
Turnov - Pardubice
25 : 32
24.2. 15:30
AS079
Pardubice - Most B
24 : 25
10.2. 18:00
AS067
Pardubice - Astra
20 : 21
6.10. 13:00
AS049
Kovofiniš Ledeč n.S. - Pardubice
31 : 23
22.9. 16:45
AS011
Turnov - Kobylisy B
19 : 22
1.liga mladších dorostenek M
5.5. 12:30
AY127
Pardubice - Poruba
19 : 34
10.2. 16:00
AY067
Pardubice - Bohunice
21 : 21
Žákovská liga starších žaček
10.2. 14:45
AZ100
HC Plzeň - Háje
8 : 20
10.2. 14:00
AZ099
DHC Plzeň A - Pardubice
21 : 6
10.2. 12:30
AZ097
Háje - DHC Plzeň A
14 : 15
10.2. 10:15
AZ094
Háje - Hodonín
17 : 9
10.2. 09:30
AZ093
HC Plzeň - Pardubice
25 : 15
9.2. 15:30
AZ090
Slavia - Poruba
15 : 14
9.2. 13:50
AZ088
Zlín "A" - Slavia
17 : 12
9.2. 09:40
AZ083
Slavia - H. Brod
22 : 18
Přebor Prahy starších žákyň
10.11. 14:25
BE042
Slavia - Pardubice
23 : 8
10.11. 13:15
BE052
Pardubice - Kobylisy II
14 : 26
10.11. 12:40
BE060
Slavia - Astra
17 : 12
10.11. 10:55
BE043
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
20 : 14
10.11. 09:45
BE053
Slavia - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 8
10.11. 09:10
BE056
Pardubice - Astra
9 : 11
Společná regionální liga
25.5. 14:00
CR044
Zruč n.S. - Ml. Boleslav B
30 : 14
Liga Vysočiny - starší žáci
23.9. 15:00
JB010
D. Cerekev - Ledeč n. S.
6 : 8
23.9. 13:40
JB008
Ledeč n. S. - N. Veselí A
8 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Česká Lípa - Náchod "B"
24 : 18
video
online
Jablonec B - Hr.Králové
1.6. 14:00
video
online
Turnov - Liberec
22 : 28
video
online
Jičín "C" - Ž. Brod
29 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
14
14
0
0
413 : 305
28
2
Náchod "B"
14
8
1
5
361 : 343
17
3
Jičín "C"
14
8
1
5
374 : 342
17
4
Turnov
14
8
0
6
332 : 339
16
5
Česká Lípa
14
8
0
6
301 : 291
16
6
Ž. Brod
14
4
0
10
298 : 338
8
7
Hr.Králové
13
2
0
11
283 : 362
4
8
Jablonec B
13
2
0
11
244 : 286
4
Tabulka střelců
Matyáš Burda
Liberec Handball
96
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
95
Stanislav Svoboda
ElektroPraga Jablonec B
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
26
Matyáš Burda
Liberec Handball
23
Jan Duben
Loko Česká Lípa
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Vačlena
Slavia Hradec Králové
32
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
26
Petr Ouvín
TJ Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.