Liberecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Inter REG liga - Muži
Inter REG liga - STŽ sk.1
Inter REG liga - MLŽ sk. 1
Inter REG liga - STŽ sk. 2
Inter REG liga - MLŽ sk. 2
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Rozpis soutěže
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad sobota 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem
Krajské školní ligy
Jiří Semerád
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
13.4. 15:30
AC101
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
24 : 24
9.12. 10:30
AC063
Talent Plzeň "B" - Třeboň
31 : 26
6.10. 15:30
AC016
Ledeč n.S. - Dukla B
15 : 30
2.liga mužů SVČ
19.5. 15:00
AD131
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
19 : 25
11.5. 17:00
AD125
Dvůr Králové - Praha 4
30 : 17
5.5. 17:00
AD119
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
25 : 25
21.4. 13:00
AD105
Kutná Hora - HK Lovosice B
32 : 27
13.4. 10:30
AD101
Kolín - Kutná Hora
28 : 23
16.3. 17:00
AD086
Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá
41 : 18
9.3. 14:00
AD083
TJ Sokol Bělá - HK Lovosice B
43 : 20
23.2. 17:00
AD070
TJ Sokol Bělá - Praha 4
32 : 28
1.12. 18:00
AD055
Jablonec - Slavia
32 : 25
11.11. 16:00
AD039
HK Lovosice B - Kutná Hora
25 : 25
28.10. 17:30
AD035
Kutná Hora - Kolín
27 : 26
6.10. 10:30
AD016
Kolín - Libčice n. Vlt.
23 : 30
29.9. 17:00
AD009
TJ Sokol Bělá - Kolín
22 : 27
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG132
N.Veselí - Ostrava
30 : 26
9.12. 14:30
AG063
Talent Plzeň - Kopřivnice
30 : 30
11.11. 14:00
AG039
HK Lovosice - Karviná
26 : 32
2.liga starších dorostenců Č
10.5. 18:00
AH112
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 29
14.4. 17:00
AH099
Chrudim - Loko Č.Budějovice
20 : 30
13.4. 13:00
AH101
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Kutná Hora
33 : 25
28.10. 15:30
AH035
TJ Kutná Hora - ZJ Kovofiniš Ledeč
19 : 21
1.liga mladších dorostenců
8.5. 13:00
AJ132
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
9.12. 12:30
AJ063
Talent Plzeň - Kopřivnice
43 : 27
11.11. 12:00
AJ039
HK Lovosice - Karviná
31 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 15:00
AK125
D.Králové - Třeboň
39 : 15
26.4. 18:15
AK112
D.Králové - Úvaly
22 : 22
20.4. 17:30
AK108
Liberec - S.Vršovice
33 : 27
16.3. 15:00
AK086
D.Králové - S.Vršovice
31 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem - výsledky
video
online
Tygři UL - HK Lovosice
6 : 22
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
15 : 11
video
online
Jablonec - Tygři UL
24 : 12
video
online
HK Lovosice - Dukla 4
9 : 15
video
online
S.Vršovice - Jablonec
23 : 11
video
online
Tygři UL - Dukla 4
4 : 16
video
online
HK Lovosice - S.Vršovice
10 : 16
video
online
Dukla 4 - Jablonec
17 : 7
video
online
S.Vršovice - Tygři UL
20 : 8
video
online
Jablonec - HK Lovosice
9 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 4
4
4
0
0
63 : 31
8
2
S.Vršovice
4
3
0
1
70 : 44
6
3
HK Lovosice
4
2
0
2
58 : 46
4
4
Jablonec
4
1
0
3
51 : 69
2
5
Tygři UL
4
0
0
4
30 : 82
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
27
Šimon Souček
Dukla Praha 4
13
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kadlec
Sokol Vršovice
6
Lukáš Pfeifer
HK .A.S.A. Město Lovosice
3
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kryštof Kotek
HSK Tygři Ústí n/L.
6
Marek Gebhart
HK .A.S.A. Město Lovosice
4
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.