Liberecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Inter REG liga - Muži
Inter REG liga - STŽ sk.1
Inter REG liga - MLŽ sk. 1
Inter REG liga - STŽ sk. 2
Rozpis soutěže
STŽ sk. 2
Inter REG liga - MLŽ sk. 2
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Semerád
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
13.4. 15:30
AC101
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
24 : 24
9.12. 10:30
AC063
Talent Plzeň "B" - Třeboň
31 : 26
6.10. 15:30
AC016
Ledeč n.S. - Dukla B
15 : 30
2.liga mužů SVČ
19.5. 15:00
AD131
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
19 : 25
11.5. 17:00
AD125
Dvůr Králové - Praha 4
30 : 17
5.5. 17:00
AD119
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
25 : 25
21.4. 13:00
AD105
Kutná Hora - HK Lovosice B
32 : 27
13.4. 10:30
AD101
Kolín - Kutná Hora
28 : 23
16.3. 17:00
AD086
Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá
41 : 18
9.3. 14:00
AD083
TJ Sokol Bělá - HK Lovosice B
43 : 20
23.2. 17:00
AD070
TJ Sokol Bělá - Praha 4
32 : 28
1.12. 18:00
AD055
Jablonec - Slavia
32 : 25
11.11. 16:00
AD039
HK Lovosice B - Kutná Hora
25 : 25
28.10. 17:30
AD035
Kutná Hora - Kolín
27 : 26
6.10. 10:30
AD016
Kolín - Libčice n. Vlt.
23 : 30
29.9. 17:00
AD009
TJ Sokol Bělá - Kolín
22 : 27
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG132
N.Veselí - Ostrava
30 : 26
9.12. 14:30
AG063
Talent Plzeň - Kopřivnice
30 : 30
11.11. 14:00
AG039
HK Lovosice - Karviná
26 : 32
2.liga starších dorostenců Č
10.5. 18:00
AH112
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 29
14.4. 17:00
AH099
Chrudim - Loko Č.Budějovice
20 : 30
13.4. 13:00
AH101
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Kutná Hora
33 : 25
28.10. 15:30
AH035
TJ Kutná Hora - ZJ Kovofiniš Ledeč
19 : 21
1.liga mladších dorostenců
8.5. 13:00
AJ132
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
9.12. 12:30
AJ063
Talent Plzeň - Kopřivnice
43 : 27
11.11. 12:00
AJ039
HK Lovosice - Karviná
31 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 15:00
AK125
D.Králové - Třeboň
39 : 15
26.4. 18:15
AK112
D.Králové - Úvaly
22 : 22
20.4. 17:30
AK108
Liberec - S.Vršovice
33 : 27
16.3. 15:00
AK086
D.Králové - S.Vršovice
31 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
IRA - 125 TJ Turnov (mld) - sobota 10.11. 8:00 - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hradec Králové
3
3
0
0
60 : 51
6
2
Liberec
3
2
0
1
64 : 54
4
3
D.Králové
4
2
0
2
80 : 79
4
4
Turnov
0
0
0
0
0 : 0
0
5
Náchod
4
0
0
4
60 : 80
0
Tabulka střelců
Vojtěch Štok
HC TJ Náchod
34
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
28
David Šeba
1.HK Dvůr Králové
24
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
4
Vojtěch Štok
HC TJ Náchod
3
Vojtěch Kozubík
Liberec Handball
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
4
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
2
David Kudláček
Slavia Hradec Králové
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.