Liberecký krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Ročník 2012/2013
Inter REG liga - STŽ sk.1
Inter REG liga - MLŽ sk. 1
Inter REG liga - STŽ sk. 2
Inter REG liga - MLŽ sk. 2
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Semerád
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
13.4. 15:30
AC101
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
24 : 24
9.12. 10:30
AC063
Talent Plzeň "B" - Třeboň
31 : 26
6.10. 15:30
AC016
Ledeč n.S. - Dukla B
15 : 30
2.liga mužů SVČ
19.5. 15:00
AD131
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
19 : 25
11.5. 17:00
AD125
Dvůr Králové - Praha 4
30 : 17
5.5. 17:00
AD119
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
25 : 25
21.4. 13:00
AD105
Kutná Hora - HK Lovosice B
32 : 27
13.4. 10:30
AD101
Kolín - Kutná Hora
28 : 23
16.3. 17:00
AD086
Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá
41 : 18
9.3. 14:00
AD083
TJ Sokol Bělá - HK Lovosice B
43 : 20
23.2. 17:00
AD070
TJ Sokol Bělá - Praha 4
32 : 28
1.12. 18:00
AD055
Jablonec - Slavia
32 : 25
11.11. 16:00
AD039
HK Lovosice B - Kutná Hora
25 : 25
28.10. 17:30
AD035
Kutná Hora - Kolín
27 : 26
6.10. 10:30
AD016
Kolín - Libčice n. Vlt.
23 : 30
29.9. 17:00
AD009
TJ Sokol Bělá - Kolín
22 : 27
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG132
N.Veselí - Ostrava
30 : 26
9.12. 14:30
AG063
Talent Plzeň - Kopřivnice
30 : 30
11.11. 14:00
AG039
HK Lovosice - Karviná
26 : 32
2.liga starších dorostenců Č
10.5. 18:00
AH112
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 29
14.4. 17:00
AH099
Chrudim - Loko Č.Budějovice
20 : 30
13.4. 13:00
AH101
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Kutná Hora
33 : 25
28.10. 15:30
AH035
TJ Kutná Hora - ZJ Kovofiniš Ledeč
19 : 21
1.liga mladších dorostenců
8.5. 13:00
AJ132
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
9.12. 12:30
AJ063
Talent Plzeň - Kopřivnice
43 : 27
11.11. 12:00
AJ039
HK Lovosice - Karviná
31 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 15:00
AK125
D.Králové - Třeboň
39 : 15
26.4. 18:15
AK112
D.Králové - Úvaly
22 : 22
20.4. 17:30
AK108
Liberec - S.Vršovice
33 : 27
16.3. 15:00
AK086
D.Králové - S.Vršovice
31 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Česká Lípa - Náchod "B"
24 : 18
video
online
Jablonec B - Hr.Králové
1.6. 14:00
video
online
Turnov - Liberec
22 : 28
video
online
Jičín "C" - Ž. Brod
29 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
14
14
0
0
413 : 305
28
2
Náchod "B"
14
8
1
5
361 : 343
17
3
Jičín "C"
14
8
1
5
374 : 342
17
4
Turnov
14
8
0
6
332 : 339
16
5
Česká Lípa
14
8
0
6
301 : 291
16
6
Ž. Brod
14
4
0
10
298 : 338
8
7
Hr.Králové
13
2
0
11
283 : 362
4
8
Jablonec B
13
2
0
11
244 : 286
4
Tabulka střelců
Matyáš Burda
Liberec Handball
96
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
95
Stanislav Svoboda
ElektroPraga Jablonec B
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
26
Matyáš Burda
Liberec Handball
23
Jan Duben
Loko Česká Lípa
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Vačlena
Slavia Hradec Králové
32
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
26
Petr Ouvín
TJ Turnov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.